Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar mieszkania przy ul. Sępoleńskiej w Kamieniu Krajeńskim !

W czwartek 7 grudnia br., około godziny 7:40 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze przy ulicy Sępoleńskiej w Kamieniu Krajeńskim. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Kamienia Krajeńskiego, Płocicza oraz Małej Cerkwicy.

Pies uległ zaczadzeniu

Na miejscu okazało się, że płonie mieszkanie na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego na przeciwko posterunku policji. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wprowadzenie roty strażaków ubranych w aparaty ochronne dróg oddechowych w celu przeszukania oraz zlokalizowania i ugaszenia źródła ognia. Z mieszkania została wyniesiona także butla z gazem. Podczas przeszukiwania mieszkania, strażacy natrafili na psa, który w wyniku pożaru został zaczadzony, niestety czworonoga nie udało się uratować. Dodatkowo jedna osoba została zabrana przez ZRM do szpitala na obserwację. Niestety mieszkanie spłonęło doszczętnie. Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej – informuje mł. bryg. Robert Liss, oficer prasowy KP PSP w Sępólnie Krajeńskim. Straty oszacowano na 400 000 zł

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (SH25 Volvo)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp)
  • OSP Kamień Krajeński (GBARt Man)
  • OSP Płocicz (GCBA Jelcz)
  • OSP Mała Cerkwica (GBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja

 Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony