Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar garażu na Gdańskiej w Więcborku. Spłonął… [FOTO]

W sobotę 9 marca br., po godzinie 21 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze przy ulicy Gdańskiej w Więcborku.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku oraz zastęp z Suchorączka. Na miejscu okazało się, że płonie garaż na jednej z posesji przy ulicy Gdańskiej. Przy garażu znajdowały się butle z gazem, które zostały wyniesione częściowo z posesji jeszcze przed przybyciem zastępów straży pożarnej przez przechodzącą młodzież. 

Spłonął samochód i motorower

W środku garażu oprócz wiertarek, szlifierek, agregatu prądotwórczego, spłonął także samochód osobowy marki VW wraz z motorowerem. W akcji na szczęście nikomu nic się nie stało. Na czas akcji gaśniczej droga była zablokowana.

SiS:

  • OSP Więcbork (GCBA Man)
  • OSP Więcbork (GBARt Volvo)
  • JRG Sępolno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • OSP Suchorączek (GCBA Jelcz)
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony