Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar budynku gospodarczego w Małej Cerkwicy [zdjęcia]

W środę 10 stycznia br., po godzinie 15 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Mała Cerkwica w gminie Kamień Krajeński.

Na miejsce skierowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Małej Cerkwicy i Kamieniu Krajeńskim. Po przybyciu na miejsce zastępów okazało się, że budynek gospodarczy o wymiarach 4x5m objęty jest ogniem – w środku składowana była słoma. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji gaśniczej, pożar nie zdołał się przenieść na poblisku budynek. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • OSP Mała Cerkwica (GBA Renault)
  • OSP Kamień Krajeński (GBARt Man)
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony