Ostatnie wpisy

Powitanie nowego wozu, który trafił do OSP w Łobżenicy (zdjęcia/wideo)


Kawalkada wozów strażackich około godziny 17.00 przejechała przez całe miasto, by dotrzeć do Placu Wolności. Tam oficjalnie przekazano kluczyki do nowego, wartego ponad 800 tys. zł renault, które będzie służyło w Łobżenickiej straży.

Przywitanie dosłownie odbyło się z hukiem. Nie zabrakło strażackich syren ale też sztucznych ogni. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

źródło: zlotowskie.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: