Reklama

Ostatnie wpisy

Potrącenie na Placu Wolności w Sępólnie Krajeńskim [wideo]

W środę 6 marca br., po godzinie 8 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na Placu Wolności w Sępólnie Krajeńskim – droga krajowa nr. 25.

Na miejsce wysłano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych. W skutek poniesionych obrażeń, 28-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala. Na czas działań na krajowej 25 występowały utrudnienia w ruchu.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja x4
materiał: kanal10.pl
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony