Reklama

Ostatnie wpisy

Poszukiwany właściciel roweru

Sępoleńscy policjanci poszukują właściciela roweru damskiego, którego pochodzenia do tej pory nie udało się ustalić. Osoba, która utraciła w ostatnim czasie rower proszona jest o kontakt z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego sępoleńskiej jednostki.

Policjanci z Sępólna Krajeńskiego poszukują właściciela roweru holenderskiego damskiego, który został znaleziony 19 stycznia 2024 roku na terenie jednej z działek ogrodowych w miejscowości Zamarte (gmina Kamień Krajeński). Jak ustalono, rower w tym miejscu pozostawiony został w okresie od 5. stycznia do 17. stycznia 2024 roku.

W związku z powyższym osoba, która utraciła w ostatnim czasie tego rodzaju rower proszona jest o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim, bądź telefoniczny pod nr tel. 477522200.

Jeśli właściciel się nie zgłosi, rower zostanie przekazany do Biura Rzeczy Znalezionych 

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony