Reklama

Ostatnie wpisy

Poszukiwany listem gończym więcborczanin trafił do więzienia

Policjanci z Więcborka zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy oraz Tucholi do odbycia kary pozbawienia wolności. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od ponad czterech miesięcy.

34-letni mieszkaniec gminy Więcbork od lipca 2023 roku ukrywał się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości, licząc, że uniknie kary. Tak się jednak nie stanie. Wczoraj (28.11.2023) policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Posterunku Policji w Więcborku zatrzymali poszukiwanego w miejscu jego zamieszkania. Więcborczanin został doprowadzony sępoleńskiej komendy.

34-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy oraz Tucholi. Ten pierwszy nakazał doprowadzić mężczyznę do zakładu karnego na półtora roku za przestępstwo naruszenia sądowego zakazu kierowania pojazdami, natomiast tucholski sąd wydał za nim list gończy za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Za ten czyn wymiar sprawiedliwości skazał go na karę roku pozbawienia wolności. Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymany trafił za więzienne mury, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sądy karę.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony