Reklama

Ostatnie wpisy

Poszukiwany 30-latek trafił do więzienia

Policjanci z Więcborka zatrzymali 30-latka, który unikał wymiaru sprawiedliwości i nie zrealizował dobrowolnie wyroku sądu. Nie uniknął jednak spotkania z policją i trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

Policjanci z powiatu sępoleńskiego systematycznie realizują polecenia sądów dotyczące zatrzymań osób ukrywających się przed organami ścigania. Wczoraj (09.01.2024) mężczyznę, który winien przebywać w więziennej izolacji zatrzymali więcborscy dzielnicowi.

30-latek, poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Tucholi do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna nie zapłacił w terminie zasądzonej grzywny, jaka została na niego nałożona za jadę rowerem w stanie nietrzeźwości, dlatego sąd postanowił zamienić mu ją na karę 25 dni aresztu.

Jeszcze tego samego dnia mieszkaniec Więcborka trafił za mury zakładu karnego, gdzie odbędzie swój wyrok.

 źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony