Reklama

Ostatnie wpisy

Poszukiwani trafią za kraty

Jednym z zadań, które realizują policjanci w trakcie codziennej służby jest zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania. W miniona środę, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności.

W środę (07.06.2023) w ręce sępoleńskich funkcjonariuszy wpadło kolejnych dwóch przestępców ukrywających się przed organami ścigania.

Pierwszego z nich, w wieku 45 lat, mundurowi zatrzymali krótko po godzinie 16:00 patrolując ulicę Chojnicką w Sępólnie Krajeńskim. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tucholi . Za popełnione czyny mężczyzna najbliższe 75 dni spędzi w zakładzie karnym.

Kilka godzin później, krótko po godzinie 23:00, inny patrol policji zatrzymał kolejnego poszukiwanego przez tucholski sąd. Zatrzymanie 55-latka było możliwe, dzięki informacji uzyskanej od obywatela, który zauważył poszukiwanego mężczyznę na jednej z ulic w Sępólnie Krajeńskim. On z kolei za popełnione wcześniej przestępstwa za kratami więzienia spędzi najbliższe 8 miesiące.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony