Reklama

Ostatnie wpisy

Postępowanie w sprawie tragicznego wypadku. Policjanci apelują…

Nakielscy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło wczoraj (07.02.24) w Paterku. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła 63-letnia mieszkanka gminy Kcynia.

Wczoraj (07.02.24) ok. 17.40 w Paterku, na ul. Kcyńskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej i auta osobowego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 63-letnia mieszkanka gminy Kcynia, idąc jezdnią, została potrącona przez pojazd marki Ford Focus. Piesza na skutek doznanych obrażeń zmarła. Kierująca fordem, 33-letni mieszkanka kcyńskiej gminy, nie doznała obrażeń ciała. Kobieta był trzeźwa.

Postępowanie w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą, pod nadzorem prokuratury, policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego.
 

Nakielska policja apeluje, abyśmy, poruszając się po drogach, pamiętali o tym, by być widocznym dla innych. Jednocześnie przypomina, że pieszy poruszający się po drodze, po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używać elementów odblaskowych w taki sposób, aby być zauważalnym dla innych uczestników ruchu drogowego.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony