Reklama

3 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ostatnie wpisy

Pościg w Sępólnie Krajeńskim

W Sępólnie Krajeńskim policjanci zatrzymali 23- latka, który nie mając prawa jazdy jeździł samochodem. Sępolanin odpowie nie tylko za brak uprawnień, ale również za to, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do zdarzenia doszło w środę (13.01.21) przed godziną 21:00. Policjanci sępoleńskiej drogówki, na ulicy Hallera w Sępólnie Krajeńskim, postanowili zatrzymać do kontroli drogowej kierującego daewoo. Mundurowi włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe dając kierującemu sygnał do zatrzymania. Kierowca nie reagował jednak na wydawane polecenia i kontynuował jazdę. Do pościgu przyłączyły się również pobliskie patrole. W pewnym momencie, na jednej z ulic uciekinier stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożne drzewo, a dalszą ucieczkę kontynuował na własnych nogach. Nie zdołał jednak daleko uciec, ponieważ na jednej z pobliskich ulic zatrzymał go policyjny patrol. Stróże prawa wylegitymowali kierowcę i sprawdzili go w policyjnych systemach. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem mechanicznym.

Teraz mężczyzna odpowie nie tylko za brak prawa jazdy, ale także za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Źródło: KPP Sępólno Krajeńskie 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony