Reklama

Ostatnie wpisy

Poranne zderzenie ciężarówek w Płociczu [ustalenia policji]

Jak już informowaliśmy w TYM artykule dziś nad ranem na krajowej 25 w miejscowości Płocicz w gminie Kamień Krajeński doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych.

Ustalenia policji

Jak podaje rzecznik prasowy KPP w Sępólnie Krajeńskim, st. asp. Małgorzata Warsińska, kierujący pojazdem ciężarowym marki Renault 21-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo, jadąc w stronę Kamienia Krajeńskiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z drugim pojazdem ciężarowym marki Scania, którym kierował 34-letni kierowca, mieszkaniec Białego Boru. Jak informuje policja kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kierujący Renault został ukarany mandatem karnym.

Odcinek drogi krajowej nr 25 w okolicach miejscowości Płocicz był przez pewien czas całkowicie zablokowany, co mogło spowodować utrudnienia dla innych kierowców. Władze apelują o ostrożność na drodach.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony