Ostatnie wpisy

Półtora tysiąca złotych mandatu dla 19-latka. Stracił też czasowo prawo jazdy


Kolejny kierowca w powiecie nakielskim stracił czasowo prawo jazdy i zapłaci wysoki mandat za lekceważenie ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym. 19-latka prowadzącego opla skontrolowała „drogówka”.

Od początku roku obowiązuje nowy taryfikator, który znacznie podwyższył kwoty mandatów między innymi dla kierowców, którzy za nic mają obowiązujące w ograniczenia prędkości.

Kolejnym kierowcą, który przekonał się, jak uciążliwe skutki niesie za sobą łamanie przepisów drogowych był 19-latek, którego policjanci nakielskiego referatu ruchu drogowego skontrolowali w miniony piątek (7.01.22) w jednej z wsi w gminie Nakło.

Pomiar prędkości opla astry, którego prowadził mieszkaniec nakielskiej gminy wykazał, że auto miało na liczniku o 60 km/h więcej, niż jest to dopuszczalne w obszarze zabudowanym.

Młody kierowca stracił czasowo blankiet prawa jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a na jego konto wpłynęło 10 punktów.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: