Reklama

Ostatnie wpisy

Policjanci z Sępólna znakowali rowery

W miniony piątek sępoleńscy policjanci przeprowadzili pierwszą w tym roku akcję znakowania rowerów. Chętnych z ,,dwoma kółkami” nie brakowało.

W piątek (28.04.2023), w godzinach 12:00 – 15:00, na placu przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim w ramach akcji „Jednośladem bezpiecznie do celu” policjanci znakowali jednoślady. Prowadzone przez mundurowych działania mają na celu ograniczenie przypadków kradzieży jednośladów, a także pomocne są przy szybszej identyfikacji właściciela roweru w przypadku odzyskania skradzionego mienia.

Spotkanie z cyklistami, było również doskonałą okazją, by udzielić porad dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze oraz właściwego zabezpieczania własnego mienia.

W trosce o mieszkańców powiatu sępoleńskiego przypominamy, aby nie zostawiać rowerów bez uprzedniego zabezpieczenia. Najlepiej używać dobrych zapięć rowerowych, których przecięcie jest trudniejsze i bardziej czasochłonne. Odchodząc od roweru warto zdjąć z niego ruchome elementy takie jak licznik, dodatkowe oświetlenie, bidony czy sakwy.

Pozostałych chętnych serdecznie zapraszamy na kolejne akcje znakowania rowerów, o których będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w akcji. Wszystkim uczestnikom ruchu drogowego życzymy szerokiej i zawsze bezpiecznej drogi!

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony