Reklama

Ostatnie wpisy

Policjanci uratowali 23-latka z Więcborka, który próbował popełnić samobójstwo

Policjanci z więcborskiej patrolówki uratowali 23-latka, który chciał popełnić samobójstwo. Gdy funkcjonariusze go znaleźli wisiał na drzewie i nie dawał znaków życia. Tylko dzięki profesjonalnie przeprowadzonej resuscytacji mężczyzna zaczął oddychać.

W czwartek, 9 stycznia br. tuż przed 6.00 dyżurny sępoleńskiej policji został powiadomiony o zdesperowanym mężczyźnie, który zamierza targnąć się na życie. Pomimo, że nie chciał on podać swoich personaliów funkcjonariusze szybko ustalili kim jest. Na miejsce skierowano natychmiast patrol policji w składzie sierż. szt. Antonii Bogdaszewski oraz sierż. Jarosław Komza. Funkcjonariusze zaczęli szukać zdesperowanego 23-latka. 

W pewnym momencie na pobliskim drzewie zauważyli wiszącego mężczyznę. Nie zwlekając ani chwili przystąpili do działania. Zdjęli desperata i rozpoczęli resuscytację. Po chwili młody mężczyzna zaczął oddychać, jednak w dalszym ciągu był nieprzytomny. Mundurowi do czasu przyjazdu karetki pogotowia kontrolowali jego stan zdrowia. 23-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Dzięki szybko podjętej interwencji, ustaleniu, gdzie znajduje się desperat i profesjonalnie udzielonej pomocy nie doszło do tragedii.

PATRONITE

 
 
asp. Małgorzata Warsińska – KPP Sępólno Krajeńskie
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony