Reklama

Ostatnie wpisy

Policja podsumowała tegoroczny dzień “Wszystkich Świętych”

Zakończyły się policyjne działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w czasie Wszystkich Świętych. Był to czas intensywnej pracy i zaangażowania wielu policjantów. Sępoleńscy funkcjonariusze pracowali w tym czasie na rzecz bezpieczeństwa osób odwiedzających cmentarze.

W tym roku policyjna akcja związana z dniem „Wszystkich Świętych” została zaplanowana w dniach od 31 października do 2 listopada. Podczas działań policjanci na terenie powiatu sępoleńskiego czuwali nad bezpieczeństwem osób, które odwiedzały groby swoich bliskich. Przez cały świąteczny okres w rejonach cmentarzy mundurowi kierowali ruchem i czuwali nad bezpieczeństwem zarówno kierujących, jak i pieszych. Funkcjonariusze sprawdzali, czy kierowcy poruszają się z bezpieczną prędkością, kontrolowali stan techniczny pojazdów oraz badali trzeźwość kierujących. Podczas tegorocznych działań policjanci „drogówki” skontrolowali łącznie 96 pojazdów, z czego 38 kierujacych zostało ukaranych mandatami karnymi w związku z nieprzestrzeganiem przepisów ruchu drogowego. Ponadto, w trakcie trzydniowych działań mundurowi odnotowali łącznie cztery kolizje drogowowe oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony