Reklama

Ostatnie wpisy

Podsumowanie weekendu majowego na drogach powiatu

Tegoroczny długi weekend majowy dobiegł końca. W tym czasie nad bezpieczeństwem osób podróżujących drogami powiatu sępoleńskiego czuwali policjanci drogówki, którzy bacznie obserwowali zachowania wszystkich uczestników ruchu drogowego. W tym czasie, doszło do pięciu kolizji drogowych oraz zatrzymano trzech kierujących pod wpływem alkoholu.

Jak co roku, w trakcie majowego weekendu nad bezpieczeństwem podróżujących czuwali sępoleńscy policjanci. Funkcjonariusze sprawdzali, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami prawa. Kontrolowali  prędkość z jaką poruszali się kierujący, ich stan trzeźwości, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy pasażerowie mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach. W efekcie prowadzonych działań na terenie powiatu sępoleńskiego ujawniono trzech nietrzeźwych kierujących oraz zatrzymano jedną kierującą, która straciła prawo jazdy po tym, jak przekroczyła  dopuszczalną prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Podczas tegorocznej majówki na terenie powiatu nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, jedynie doszło do pięciu kolizji drogowych.

Długi weekend majowy już się zakończył, jednak o bezpieczeństwie na drodze warto pamiętać na co dzień, a nie tylko od święta, dlatego apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony