Ostatnie wpisy

Podsumowanie działań “ZNICZ 2018” w powiecie sępoleńskim

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Tegoroczna akcja ZNICZ rozpoczęła się 31 października i trwała do 4 listopada br. W tych dniach na drogach naszego powiatu trwały wzmożone działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pieszym i zmotoryzowanym uczestnikom ruchu, którzy odwiedzali groby swoich najbliższych. W trakcie trwania działań doszło łącznie do trzech kolizji.

W powiecie sępoleńskim działania policyjne „Znicz” upłynęły spokojnie. W rejonie cmentarzy na ternie całego powiatu służbę pełnili policjanci pionu prewencji oraz pionu kryminalnego, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie. Funkcjonariusz kontrolowali stan techniczny pojazdów, sprawdzali stan trzeźwości kierujących, sposób przewożenia dzieci, korzystanie z pasów bezpieczeństwa. W czasie kontroli, policjanci zwracali też szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszają się kierowcy.

W trakcie działań nad bezpieczeństwem na drogach powiatu sępoleńskiego czuwało 56 funkcjonariuszy. Policjanci ujawnili łącznie 25 uczestników ruchu drogowego, którzy nie przestrzegali obowiązujących ich przepisów. Towarzyszący długi weekend nie przyniósł poważniejszych zdarzeń. Na drogach powiatu łącznie doszło do  4 kolizji drogowych.

 

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

2 KOMENTARZE

Comments are closed.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: