Reklama

Ostatnie wpisy

Podsumowanie działań “Trzeźwy kierujący” na terenie powiatu

Po raz kolejny w tym tygodniu, policjanci kontrolowali trzeźwość kierowców poruszających się pojazdami na terenie powiatu sępoleńskiego. Tym razem, włączyli się do działań kontrolno-prewencyjnych prowadzonych na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Sępoleńscy mundurowi skontrolowali łącznie 592 kierowców.

Wczoraj (14.02.2024) na terenie całego garnizonu kujawsko-pomorskiego policjanci prowadzili akcję „Trzeźwy kierujący”. W działania zaangażowali się również funkcjonariusze sępoleńskiej komendy, którzy wyposażeni w urządzenie do wykrywania alkoholu w organizmie, wzięli po lupę kierujących poruszających się po drogach na terenie gminy Sępólno Krajeńskie i Więcbork. Policjanci skontrolowali łącznie 592 kierowców. Wszystkie przebadane osoby były trzeźwe.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony