Ostatnie wpisy

Podczas ucieczki wjechał na teren szkoły i uderzył w znak. Usłyszał zarzuty


Dwa zarzuty usłyszał nakielanin po tym, jak uciekał przed policjantami, a kiedy został zatrzymany okazało się, że prowadził auto nietrzeźwy. Podejrzany będzie tłumaczył się w sądzie, a grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Mundurowi referatu ruchu drogowego kontrolując auta wjeżdżające do Nakła, zwrócili uwagę na jadącego z dużą prędkością volkswagena. Auto miało na liczniku ponad 100 km/h, dlatego policjanci wydali kierowcy sygnał do zatrzymania.

Volkswagen zatrzymał się, jednak kiedy funkcjonariusze podeszli do drzwi kierowcy, ten z impetem ruszył. Auto wjechało na teren szkoły i uderzyło w znak drogowy, a siedzący za kierownicą mężczyzna dalej uciekał pieszo. Ostatecznie 28-latek po chwili został zatrzymany. Mężczyznę sprawdzono alkomatem i okazało się, że był nietrzeźwy.

Nakielanin trafił do policyjnego aresztu i następnego dnia śledczy przedstawili mu zarzuty za niezatrzymanie się do kontroli oraz prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości. Ocena zachowania kierowcy należy do sądu, a zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: