Reklama

Ostatnie wpisy

Pod Bydgoszczą wylądowało UFO? Tajemniczy spodek pod lasem

– To spodek obcej cywilizacji, UFO, a może to jakieś urządzenie szpiegowskie z innego kraju? – spekulują mieszkańcy Tarkowa Dolnego w powiecie bydgoskim na widok dziwnego pojazdu, który stanął na jednej z łąk pod lasem w powiecie bydgoskim.

Od rana w mediach społecznościowych mieszkańcy gminy Nowa Wieś Wielka rozsyłają zdjęcia pojazdu, który faktycznie przypomina latający spodek.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy sołtysa wsi Tarkowo Dolne Krzysztofa Dzikowskiego. – O całej sprawie dowiedziałem się z mediów społecznościowych. Obecnie jestem w pracy i nic więcej nie wiem na ten temat. Sądzę jednak, że gdyby było coś naprawdę na rzeczy, to teren ten zostałby ogrodzony i zabezpieczony, a nie byłby dostępny jak teraz dla wszystkich – skomentował sołtys Dzikowski.

O całej sprawie głośno jest już w ogólnopolskich mediach. Policja jednak uspokaja zaniepokojonych mieszkańców województwa –  w powiecie bydgoskim nie wylądowało żadne UFO.

– Nikt tam nie wylądował i nikt nas nie atakuje. Pewna firma kręci w tym miejscu materiał promocyjny, happeningowy i taki miała pomysł na promocję – przekazała nam kom. Lidia Kowalska z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony