Reklama

Ostatnie wpisy

Pijany motocyklista bez prawa jazdy zakończył jazdę w rowie

​​​​​​​Dużo szczęścia w nieszczęściu miał 41-letni kierujący motocyklem, który wjechał do przydrożnego rowu. Wstępne badania potwierdziły, że mężczyzna w chwili zdarzenia był pijany. Na domiar wszystkiego nie miał prawa jazdy. Teraz grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (10.09.2023) około godziny 18:00 w miejscowości Wiśniewka (gmina Sępólno Krajeńskie). Jak ustalili na miejscu policjanci, motocyklista nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. 41-latek z obrażeniami ręki trafił do szpitala. Wstępne badanie stanu trzeźwości w wydychanym powietrzu wykazały, że kierujący był pijany. Została mu pobrana krew do dalszy badań laboratoryjnych. Mundurowi, sprawdzając jego personalia w policyjnym system ponadto ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a yamaha, którą kierował, nie była dopuszczona do ruchu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą, że 41-latek był pijany, grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony