Reklama

Ostatnie wpisy

Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim odszedł na emeryturę

Wczoraj w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim odbyło się uroczyste pożegnanie pierwszego zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim. Młodszy inspektor Dariusz Jędrzejczak zakończył swoją, 27-letnią służbę w Policji i odszedł na emeryturę.

Niezwykle uroczysta i wzruszająca atmosfera towarzyszyła wczorajszej (20.02.19) uroczystości pożegnania młodszego inspektora Dariusza Jędrzejczaka. Zdanie obowiązków służbowych pierwszego zastępcy Komendanta Powiatowego Policji nastąpiło z udziałem Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektora Mirosława Elszkowskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim  inspektora Pawła Zawady, zaproszonych gości oraz pracowników i funkcjonariuszy sępoleńskiej  komendy.

Młodszy inspektor Dariusz Jędrzejczak pożegnał się z jednostką i złożył meldunek o zdaniu obowiązków służbowych na stanowisku, zarazem przechodząc na zasłużoną emeryturę. Komendant inspektor Mirosław Elszkowski podkreślił profesjonalizm i doświadczenie młodszego inspektora Dariusza Jędrzejczaka, które były podstawą do powierzenia mu stanowiska Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim. Jednocześnie podziękował za realizowanie zadań służbowych na wysokim poziomie.

 Dariusz Jędrzejczak w swojej przemowie podkreślił, że noszenie munduru było dla niego ogromnym zaszczytem oraz spełnił się w tym zawodzie w 100 procentach. Podziękował wszystkim policjantom oraz pracownikom za profesjonalną i pełną poświęcenia służbę. Nie zabrakło oczywiście życzeń składanych przez zaproszonych gości oraz podziękowań za współpracę i profesjonalizm z ust przełożonych i współpracowników.

Wśród kolegów był ceniony za wysoką kulturę i znajomość pracy policjanta. Zawsze chętnie służył radą i pomocą. Znał każdy aspekt policyjnej pracy i z poświęceniem wykonywał swoje obowiązki, łącząc wymagającą służbę z obowiązkami rodzinnym.

Młodszy inspektor Dariusz Jędrzejczak  służbę w Policji rozpoczął  w 1991 roku. Od samego początku związany był z sępoleńską jednostką. Początkowo służbę pełnił w wydziale prewencji, a następnie w wydziale kryminalnym. 1 czerwca 2013 roku został powołany na stanowisko naczelnika wydziału kryminalnego, a od 29 listopada 2016 roku sprawował funkcje  Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji  w Sępólnie Krajeńskim.

W trakcie 27-letniej służby młodszy inspektor Jędrzejczak został odznaczony przez Prezydenta RP Srebrnym Medalem „Za długoletnią służbę” oraz  brązowym medalem „Za zasługi dla Pożarnictwa”.

Podczas wczorajszej  uroczystość  ogłoszono również kto zastąpi  wiceszefa sępoleńskiej komendy. Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Kraj  podinsp. Krzysztofowi Haffke, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Dyżurnego Sztabu KWP w Bydgoszczy.


Autor: mł.asp. Małgorzata Warsińska
źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony