Ostatnie wpisy

Pierwszy mobilny punkt “DRIVE THRU” w Sępólnie Krajeńskim wystartuje z opóźnieniem

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Trwa budowa pierwszego w powiecie sępoleńskim mobilnego punktu “DRIVE THRU” do pobierania wymazów w kierunku testów na koronawirusa. Punkt miał działać od dziś (26.10) ale jak informuje wicestarosta Andrzej Marach, ze względu na pewne kwestie techniczne, niezależne od Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim i Szpitala Powiatowego w Więcborku, rejestracji na badania będzie można najprawdopodobniej dokonywać dopiero od wtorku, 27 października. 
 
 
 
Powiatowy mobilny punkt “DRIVE-THRU” zlokalizowany będzie “na zapleczu” Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim (Osiedle Leśne). Wjazd na zaplecze możliwy będzie od ul. Chojnickiej i dalej wzdłuż strzelnicy Bractwa Kurkowego. Punkt według założeń będzie działał od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 15:00 do 17:00. Niewykluczone, że czas pracy punktu może zostać wydłużony. Wszystko zależy od ilości chętnych, którzy będą chcieli skorzystać z tej formy badania. Wcześniejszej rejestracji na badania, w godzinach pracy punktu, będzie można dokonywać pod numerem 664 995 195. Warto też przypomnieć, że z badań na tą chwilę, będą mogły skorzystać wyłącznie osoby ze skierowaniem od lekarza POZ. W planach wprowadzenie jest dodatkowo płatnych badań komercyjnych.
 
źródło: kanal10.pl
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: