Reklama

Ostatnie wpisy

Pędził 102km/h w terenie zabudowanym. 27-latek z gminy Więcbork stracił prawo jazdy.

Kierowca mercedesa, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 102 km/h. Za popełnione wykroczenie stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem. Policjanci apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości.

We wtorek (21.03.2023) o godzinie 19:30, policyjny patrol ruchu drogowego, w miejscowości Włościbórz (gmina Sępólno Krajeńskie), zatrzymał do kontroli kierującego pojazdem marki Mercedes. Okazało się, że mężczyzna znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 102 km/h.

Za popełnione wykroczenie 27-letni mieszkaniec gminy Więcbork na 3 miesiące stracił prawo jazdy. Został też ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni, nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony