Reklama

Ostatnie wpisy

Pędzą konie po betonie

Do nietypowej sytuacji doszło dzisiaj, 18 października w Nakle. Z jednej posesji zbiegły dwa konie. Zwierzęta galopowały po nakielskich ulicach, a w pogoń za nimi udali się strażnicy miejscy.

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych. Konie biegały między innymi po ulicy Staszica, Mickiewicza i w rejonie cmentarza. Wystraszone zwierzęta mogły stać się też zagrożeniem dla kierowców i pieszych, dlatego w akcję zaangażowała się Straż Miejska.

Cała sytuacja zakończyła się pomyślnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a konie bezpiecznie wróciły do właściciela.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony