Reklama

Ostatnie wpisy

Osobówką wjechała do rowu. Kobieta doznała urazu głowy

Dzisiaj, 28 lipca 2023 roku około godz. 13.10 w miejscowości Grzeczna Panna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego.

Autem podróżowała tylko jedna osoba. Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta, na łuku drogi uderzyła w drzewo. Doznała urazu głowy – poinformował nas mł. bryg. Paweł Przybylski – p.o. oficera prasowego PSP w Nakle. Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie oraz policjantów, którzy ustalali przyczyny i okoliczności zdarzenia. Kobiecie udzielono pierwszej pomocy, następnie została przetransportowana do szpitala.

Ustalenia policji

Ze wstępnych ustaleń przybyłych na miejsce policjantów wynika, że 20-letnia mieszkanka gminy Szubin, kierująca skodą fabią nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz – p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Kierująca była trzeźwa. Została przebadana przez lekarza. Nie wymagała dalszej hospitalizacji. Kobieta za spowodowane zdarzenie została ukarana mandatem.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony