Reklama

Ostatnie wpisy

Orzełek: Kombajn zjechał do rowu. Droga krajowa zablokowana

W piątek 8 sierpnia br., po godzinie 17 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Orzełek w gminie Kamień Krajeński. Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim, Orzełku oraz Małej Cerkwicy. Na miejscu okazało się, że kombajn przy manewrze wymijania zbyt mocno wjechał zjechał do rowu, gdzie ugrzązł na barierkach energochłonnych.

W skutek zdarzenia na krajowej 25 doszło do utrudnień. Do wydobycia kombajnu potrzebny był ciężki sprzęt, w postaci dźwigu. Utrudnienia na krajowej 25 trwały około 2 godzin. Służby ratunkowe na czas wydobycia kombajnu, kierowały na objazdy przez lokalne miejscowości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony