Reklama

Ostatnie wpisy

Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP

Ogólnopolskie Zawody Sportowo-pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W tych wspaniałych zawodach wzięło udział 38 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z różnych zakątków Polski wraz z ich opiekunami, 3 zagraniczne drużyny oraz zawodnicy 39 drużyn męskich i kobiecych. Rywalizacja toczyła się pomiędzy najlepszymi w kraju Młodzieżowymi Drużynami Pożarniczymi – dziewczętami i chłopcami z każdego województwa.
 
W zawodach brała udział także drużyna MDP Sitno z gminy Sośno. Która na ogólnopolskich zawodach zajęła wysokie 9 miejsce!
 
Zawodnicy rywalizowali na przepięknym stadionie miejskim w Kalwarii Zebrzydowskiej. To miasto o bogatej historii, słynące z wyjątkowego sanktuarium, jest miejscem, które łączy w sobie ducha sportu z głęboką duchowością. Kalwaria Zebrzydowska to nie tylko sakralne budowle, ale również malowniczy park krajobrazowy, który przyciąga swoim urokiem. Rocznie miasto odwiedza nawet do dwóch milionów pielgrzymów, zafascynowanych nabożeństwami dróżkowymi oraz Cudownym Obrazem Maryi Kalwaryjskiej.
 
 
Wyniki :
W kategorii dziewcząt:
1. OSP Przytkowice
2. OSP Żdżary
3. OSP Lądek

W kategorii chłopców:
1. OSP Głuchów
2. OSP Wysokienice
3. OSP Skotniki
 
źródło: ZOSPRP


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony