Reklama

Ostatnie wpisy

Obkas. Dachowania Opla na krajowej 25. Dwie osoby zabrane…

W środę 31 stycznia br., po godzinie 10 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr. 25 w miejscowości Obkas.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim oraz Orzełku. Na miejscu okazało się, że na łuku drogi samochód osobowy marki Opel zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Autem podróżowała kobieta z dzieckiem, obydwoje zostali przetransportowali do szpitala na obserwację. Na czas akcji na drodze krajowej nr. 25 występowały utrudnienia.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • OSP Kamień Krajeński (GBARt Man)
  • OSP Orzełek (GLBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony