Ostatnie wpisy

Nowe GBA dla PSP w Sępólnie Krajeńskim – przetarg rozstrzygnięty

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Komenda Powiatowa PSP w Sępólnie Krajeńskim dostanie fabrycznie nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Jak się dowiedzieliśmy, przetarg na dostarczenie auta wygrała firma Bocar. Samochód będzie zbudowany na podwoziu Mercedes Atego.

Każdy samochód powinien zostać zabudowany na podwoziu kategorii drugiej – uterenowionej z napędem 4×4, silnikiem o mocy min. 290 KM, automatyczną skrzynią biegów (hydrokinetyczna), wciągarką i kabiną brygadową. Zabudowa wykonana w materiałów odpornych na korozję i wyposażona w zbiornik wody o pojemności 2000 – 3000 litrów, zbiornik środka pianotwórczego, autopompę dwuzakresową A16/8-2,5/40, działko wodno-pianowe, linię szybkiego natarcia, instalację zraszaczową i maszt oświetleniowy.

Firma zadeklarowała wykonanie zamówienia do 15 września 2021 roku.

Odbiorcy

Samochody trafią do komend powiatowych i miejskich PSP w Sępólnie Krajeńskim, Zgierzu, Radomiu, Opolu, Ropczycach, Cieszynie, Działdowie i we Wrocławiu.

źródło: remiza.com.pl, fot. Poglądowe

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: