Reklama

Ostatnie wpisy

Nocny wypadek w Więcborku

W piątek 10 listopada br., przed północą na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Wyzwolenia w Więcborku. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się, że podczas wykonywania manewru skrętu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen oraz Opel. 

W skutek zderzenia pojazd marki Opel uderzył w elewację jednego z budynków, staranował znak drogowy oraz drzewo, a następnie dachował. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikomu nic się nie stało. Warto dodać, że podróżujący samochodem marki Opel zbiegł z miejsca zdarzenia. Więcej szczegółowych informacji niebawem. Na czas akcji na drodze występowały utrudnienia w ruchu.

SiS:

  • OSP Więcbork (GBARt Volvo)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • Policja
  • Pogotowie Ratunkowe
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony