Reklama

Ostatnie wpisy

Nocny pożar w mieszkania przy ulicy Wyzwolenia w Więcborku

W niedzielę 31 grudnia br., po godzinie 1 w nocy na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o silnym zadymieniu w jednym z mieszkań, kamienicy przy ulicy Wyzwolenia w Więcborku.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się, że dym wydobywa się z jednego z mieszkań na drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Strażacy ubrani w aparaty ochrony dróg oddechowych ewakuowali mieszkańców kamienicy na zewnątrz budynku, a następnie przystąpili do zlokalizowania źródła pożaru. Jak się okazało, doszło do pożaru stropu, przy przewodzie kominowym. Strażacy zlokalizowali zarzewie ognia oraz wycięli część dachu znajdującego się bezpośrednio przy przewodzie kominowym. Cała akcja gaśnicza zakończona została nad ranem.

SiS:

  • OSP Więcbork (GCBA Man)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (SH25 Volvo)
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony