Ostatnie wpisy

Nietrzeźwy, bez uprawnień kierował samochodem

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi nietrzeźwemu 54-latkowi, który bez uprawnień kierował pojazdem. Do jego zatrzymania przyczyniła się informacja od zgłaszającego, który zadzwonił do dyżurnego. Teraz nieodpowiedzialny kierowca odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

W sobotę (09.01.21), tuż po godz. 20, sępoleńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ,,krajówką”  ma się poruszać ford, którym kieruje osoba będąca pod wpływem alkoholu. W trakcie patrolu ulicą Leśną w Kamieniu Krajeńskim funkcjonariusze zauważyli zgodny z opisem pojazd, który zatrzymali do kontroli drogowej. W aucie, oprócz kierowcy, znajdowało się jeszcze czterech pasażerów. Podczas kontroli stróże prawa wyczuli od kierującego charakterystyczny zapach alkoholu. Badanie przeprowadzone przez mundurowych potwierdziło, że ma on w organizmie 1,6 promila alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że 54-letni mieszkaniec powiatu chojnickiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: