Reklama

Ostatnie wpisy

Niecodzienny e-mail trafił na policyjną skrzynkę [FOTO]

Dostał mandat za prędkość i jeszcze za to podziękował.

Kierowca, którego policjanci z Olsztyna ukarali mandatem za przekroczenie dozwolonej prędkości, jeszcze im za to podziękował. Niecodzienna treść maila zaskoczyła samych funkcjonariuszy.

Stróże prawa z Olsztyna na jednej z ulic w mieście zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość. Za powyższe wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna podziękował za to mundurowym.

Kierowca wysłał na skrzynkę Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie wiadomość, w której wyraził swoją wdzięczność.

– “Chcę podziękować za profesjonalne, rzeczowe przeprowadzenie kontroli i nałożoną karę. Cieszę się, że nastąpiło to z początkiem roku, będzie to dla mnie przypomnienie i ostrzeżenie na cały rok, że są przepisy, których należy przestrzegać, dla mojego bezpieczeństwa i innych osób” – napisał mężczyzna ukarany mandatem.

Jak przekazali mundurowi, każdy miły gest motywuje do jeszcze lepszego pełnienia służby i poświęcania się jej.

fot. KMP Olsztyn, źródło KMP Olsztyn

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony