Reklama

Ostatnie wpisy

Nie żyje 61 letni mężczyzna przysypany ziemią

Dzisiaj, 25 września 2018 roku około godz, 11:45 doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas prac prowadzonych na polach pomiędzy Rajgrodem, a Jeziorkami Zabartowskimi.

W trakcie kopaniem rowu i układania rur w pewnym momencie obsunęła się ziemia i przysypała będącego w rowie 61 letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Więcbork. Operator koparki przystąpił do odkopywania kolegi i powiadomił służby ratownicze. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, zastęp OSP Witosław, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policjanci z Komisariatu Policji w Mroczy. Niestety na pomoc było za późno. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z KP w Mroczy, KPP w Nakle nad Notecią pod nadzorem prokuratora.

źródło: kurier-nakielski.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony