Reklama

Ostatnie wpisy

Myślała, że kupiła węgiel. Dostała pomalowane kamienie

Mieszkanka Zawiercia w woj. śląskim padał ofiarą oszustwa „na węgiel”. Kobieta, po tym jak dotarł do niej zamówiony „opał”, zorientowała się, że w rzeczywistości otrzymała… kamienie pomalowane na czarno. Sprawą zajmuje się prokuratura.

O sprawie jako pierwszy poinformował portal Zawiercie112. Po tym jak mieszkanka Zawiercia zamówiła węgiel, pod jej dom przyjechali przedstawiciele firmy, którzy następie rozładowali towar i odjechali.

Po opadach deszczu okazało się, że kobieta padała ofiarą oszustów, a dostarczony „opał” to kamienie pomalowane na czarno.

Jak potwierdził asp. Tomasz Graboś z policji w Zawierciu, taka sprawa została zgłoszona do Prokuratury Rejonowej w Zawierciu, a materiały przekazane policji. Po przesłuchaniu świadków, mundurowi będą mogli udzielić więcej szczegółów dotyczących tej sprawy.

Obecnie są prowadzone czynności zmierzające do ustalania okoliczności tego zdarzenia.

źródło: info112
fot. pixabay.com

Reklama
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: