Ostatnie wpisy

Mrocza: Samochodem uderzył w latarnię

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Wczoraj, 21 września 2021 roku Państwowa Straż Pożarna w Nakle otrzymała zgłoszenie o godz. 15.26 na temat kolizji drogowej w Mroczy z udziałem samochodu osobowego.

Jak poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nakle, – samochód osobowy marki Skoda poruszający się na rondzie w Mroczy w kierunku Więcborka uderzył w latarnię uliczną znajdującą się na rondzieKierowca skody został przebadany przez ZRM, ale nie wymagał dalszej hospitalizacji i przetransportowania do szpitala.

Na miejsce zadysponowano strażaków z JRG Nakło i OSP Mrocza, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję, która ustalała okoliczności zdarzenia.

Z poczynionych działań przybyłych na miejsce policjantów ustalono, że do zdarzenia doszło przy ulicy Kościuszki w Mroczy. Jak wynika z informacji – kierująca skodą octavią wjeżdżając na skrzyżowanie o ruchu okrężnym nie dostosowała prędkości do warunków ruchu w wyniku czego straciła panowanie nad autem, które wjechało na znaki drogowe i latarnie uszkadzając je – poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle.

Kierująca trzeźwa, za spowodowane zdarzenie została ukarana mandatem.

źródło: powiat24.pl

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: