Reklama

Ostatnie wpisy

Mrocza: Samochód osobowy uderzył w drzewo

W poniedziałek 5 czerwca br., przed godziną 8 rano na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym tuż za rondem Bydgoskim w Mroczy – droga wojewódzka nr.243

Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakła nad Notecią oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki mitsubishi z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem kierował 82-letni mężczyzna, który został przetransportowany przez przybyły na miejsce ZRM do szpitala w Nakle nad Notecią. Na czas akcji na drodze wojewódzkiej nr. 243 występowały utrudnienia.

fot. OSP Mrocza

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony