Reklama

Ostatnie wpisy

Mężczyzna wpadł do stawu. Dramatyczna akcja ratunkowa

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 13 marca w Ślesinie. Starszy mężczyzna wpadł do stawu. Niestety, nie udało się uratować życia 80-latka.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło około godziny 15.30 na ślesińskich stawach rybnych. Na miejsce zdarzenia przybyły: zespół ratownictwa medycznego z Nakła oraz dwa zastępy straży pożarnej: OSP Ślesin i JRG Nakło.

Mężczyznę wyciągnięto z wody i podjęto akcję reanimacyjną. Na miejsce wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, życia mężczyzny, pomimo przeprowadzonej resuscytacji, nie udało się uratować.

Z relacji osób, które znały ofiarę wynika, że mężczyzna chorował na serce. Był mieszkańcem Bydgoszczy.

Na miejscu działania prowadzą jeszcze policjanci, którzy ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wstępne ustalenia policji:

– Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 79-letni mieszkaniec Bydgoszczy podczas łowienia ryb zasłabł i wpadł do wody. Mimo prowadzonej reanimacji 79-latek zmarł – przekazała p.o. oficera prasowego KPP w Nakle asp. Zofia Wrzeszcz. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony