Reklama

Ostatnie wpisy

Mercedes stanął w płomieniach

W piątek, 5 stycznia w centrum Nakła doszło do pożaru samochodu osobowego. Występują utrudnienia w ruchu.

Około godziny 11.00 na skrzyżowaniu ulicy Rynek z ul. Długą zapalił się mercedes. – Samochód został objęty ogniem. Gdy dotarliśmy na miejsce zdarzenia kierowca już znajdował się poza pojazdem. Nie ma osób poszkodowanych. Strażacy przystąpili do gaszenia auta. Działania jeszcze trwają – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.

Z powodu pożaru występują utrudnienia w ruchu. – Wjazd na ulicę Długą w Nakle jest całkowicie zablokowany – przekazał st. kpt. Walkowiak.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony