Reklama

Ostatnie wpisy

Land rover wypadł z drogi i dachował. Kierowca był pijany

W środę, 21 czerwca w Starym Jarużynie (gm. Szubin) dachował land rover. Kierowca samochodu był pijany.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 16.00 na odcinku drogi wojewódzkiej nr 246. Auto dachowało na poboczu. Na miejsce wezwano wszystkie służby. Obecne były straż pożarna, ZRM oraz policja.

Policjanci z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nakle na miejscu ustalili, że kierowca samochodu marki Land Rover 40-letni mieszkaniec gminy Szubin stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie dachował – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz,  p.o. oficera prasowego KPP Nakło. – Wygląd i zachowanie mężczyzny wskazywały, że jest on pijany. Potwierdziło to badanie alkomatem, który wykazał w organizmie 40-latka ponad promil alkoholu – dodała.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został zabrany karetką do szpitala. Niebawem usłyszy zarzuty. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony