Ostatnie wpisy

Koronawirus w KPP w Sępólnie Krajeńskim


Prawie połowa pracowników komendy w Sępólnie Krajeńskim przebywa aktualnie na kwarantannie, po tym jak u jednego z policjantów i jednego z pracowników cywilnych KPP wykryto koronawirusa.

Jak informuje asp. Małgorzata Warsińska, oficer prasowa sępoleńskiej komendy, obecność SARS-CoV-2 potwierdzono u dwóch funkcjonariuszy (u policjanta i pracownika cywilnego). Na chwilę obecną na kwarantannie przebywa 37 osób – 27 funkcjonariuszy i 10 pracowników cywilnych. czyli blisko połowa komendy w Sępólnie. W KPP jest łącznie 79 etatów. 

asp. Małgorzata Warsińska zapewnia jednak, że wysłanie blisko połowy pracowników na przymusową kwarantanne nie będzie miało żadnego wpływu na funkcjonowanie komendy i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu.

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: