Reklama

Ostatnie wpisy

Kolizja z udziałem trzech aut osobowych w Nakle nad Notecią

Dzisiaj, 12 sierpnia 2023 roku o godz. 12:00 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu aut osobowych na skrzyżowaniu ul. Gimnazjalnej i Krzywoustego w Nakle nad Notecią.

Jak wstępnie ustalili skierowani na miejsce funkcjonariusze ruchu drogowego KPP w Nakle nad Notecią, kierująca fordem focus 39-latka, na skrzyżowaniu ul. Gimnazjalnej z ul. Krzywoustego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z oplem astra. W następstwie zderzenia tych aut, uszkodzona został honda, której kierujący oczekiwał na skrzyżowaniu na możliwość wjazdu. Prowadzący samochodami byli trzeźwi i nie doznali poważniejszych obrażeń ciała. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

źródło: kurier-nakielski.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony