Reklama

Ostatnie wpisy

Kolejny sześć jednostek OSP z dofinansowaniem na zakup wozu

Jednostki OSP z Książek, Kwieciszewa, Komierowa, Żałe, Niestronna i Pruszcza otrzymają Z WFOŚiGW w Toruniu dofinansowanie na zakup pojazdów. Gmina Książki podpisała dziś (19/06/23) umowę na preferencyjną pożyczkę w ramach programu EKO-Klimat na dofinansowanie zakupu ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla miejscowej OSP.
 
Dziś (19/06/23) w siedzibie toruńskiego funduszu odbyło się uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie zakupu średnich i ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Prezes Ireneusz Stachowiak wraz z zastępcą Dariuszem Wrzosem podpisali umowy z przedstawicielami aż sześciu jednostek OSP.
 
Fundusze na zakup średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych trafią do jednostek OSP w Komierowie, Żałem, Niestronnie i Pruszczu.
 
Ochotnicza Straż Pożarna w Kwieciszewie w gminie Mogilno pozyska dofinansowanie na zakup lekkiego samochodu, a Ochotnicza Straż Pożarna w Książkach ciężkiego wozu ratowniczo-gaśniczego.
 
Wójt gminy Książki Krzysztof Zieliński przy kontrasygnacie skarbnika Agnieszki Rygielskiej podpisali umowę na preferencyjną pożyczkę w kwocie niemal 625 tys. złotych na dofinansowanie zakupu ciężkiego wozu dla miejscowej jednostki OSP.
 
źródło: wfosigw.torun.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony