Reklama

Ostatnie wpisy

Kolejne obywatelskie zgłoszenie tym razem w gminie Sośno

Mieszkaniec gminy Sośno odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości. Policyjna kontrola wykazała, że mężczyzna kierował motorowerem mając niespełna 3 promile alkoholu w organizmie. Już po raz kolejny skuteczna interwencja była możliwa dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu. Teraz 37-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W środę (13.09.2023) około godz. 18:00 oficer dyżurny sępoleńskiej komendy Policji otrzymał informację, że trasą Dziedno – Dziedzinek (gmina Sośno) porusza się kierujący motorowerem, który znajduje się pod działaniem alkoholu. Chwilę później funkcjonariusze byli już na miejscu i zatrzymali opisywany pojazd. Podczas kontroli okazało się, że kierowca to mieszkaniec gminy Sośno. Zatrzymany motorowerzysta miał duże problemy z utrzymaniem równowagi i nie potrafił samodzilenie zejsć z motoroweru. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło przypuszczenia, że 37-latek był pijany. Mężczyzna miał niespełna 3 promile alkoholu w organizmie.

To już kolejny w tym tygodniu przypadek, kiedy nietrzeźwy kierujący został wyeliminowany z drogi dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony