Ostatnie wpisy

Kolejne dachowanie! Kobieta miała ogromne szczęście


Dzisiaj, 2 listopada 2021 roku doszło do kolejnego dachowania samochodu osobowego. Tym razem zdarzenie miało miejsce na trasie Janowo – Wieszki i dotyczyło pojazdu marki Volkswagen Beetle.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak udało nam się dowiedzieć, kierująca pojazdem marki VW poruszała się z Nakła w stronę Szubina, gdzie na zakręcie straciła panowanie nad autem, w wyniku czego dachowała.

Kobieta, a zarazem kierująca vw miała ogromne szczęście i nie ucierpiała w wyniku zdarzenia. Została przebadana i opatrzona przez lekarza z ZRM, ale nie wymagała dalszej hospitalizacji.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci, ustalili że – kierująca volkswagenem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego doprowadziła do „dachowania” auta. Za spowodowanie zdarzenia została pouczona. Kobieta była trzeźwa – poinformowaŁa podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: