Reklama

Ostatnie wpisy

Kobieta spadła z konia podczas turnieju. Na miejsce wezwano LPR

Jak się dowiedzieliśmy dziś 24 września przed godziną 12 podczas zawodów konnych w Osowcu doszło do wypadku. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Podczas zawodów kobieta w wieku około 40-lat spadła z konia i straciła przytomność. Na miejscu zawody strażackie zabezpieczał zastęp z OSP Osowo. Dodatkowo do pomocy wezwano także OSP Zakrzewo. Ze względu za stan poszkodowanej na miejsce przybył także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

fot. OSP Zakrzewo


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony