Ostatnie wpisy

Kierowali pojazdami pod wpływem alkoholu

Zapoznaj się z ofertą reklamową

W nocy z piątku na sobotę policjanci pełniący służbę na terenie gminy Kamień Krajeński zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Nieodpowiedzialni kierowcy za jazdę na podwójnym gazie stracili prawa jazdy. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci pełniący nocną służbę z piątku na sobotę (11/12.09.20) na terenie gminy Kamień Krajeński wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnych dwóch nietrzeźwych kierujących.
Pierwszym kierowcą, który stracił prawko, okazała się 43-letnia mieszkanka pow. grudziądzkiego. Kobieta została zatrzymana przez policyjny patrol w Zamartem około godziny 23:30, krótko po tym, jak mundurowi otrzymali zgłoszenie, że trasą tą może poruszać się pojazd kierowany przez pijaną kierującą. Oplem corsą oprócz niej podróżował 31-letni mieszkaniec gminy Kamień Kraj., który również był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 43-latki ponad 1,8 promila alkoholu.
Po kilku godzinach od tego zdarzenia, uwagę patrolujących ulice Kamienia Krajeńskiego funkcjonariuszy przykuł samochód, u którego w przednich drzwiach brakowało szyby oraz lusterka. Dodatkowo auto poruszało się z dość dużą prędkością. Postanowili sprawdzić jego kierowcę. Za kierownicą pojazdu marki Łada siedział 35-letni mieszkaniec Kamienia Krajeńskiego. W trakcie kontroli mundurowi wyczuli od niego zapach alkoholu, w związku z czym postanowił zbadać stan jego trzeźwości. Jak się okazało, mężczyzna miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Kierowca łady został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.  
Teraz kobieta i mężczyzna za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem. Grozi im nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: