Reklama

Ostatnie wpisy

Jest akt oskarżenia ws. dzieciobójstwa w Witkowie! Matka i jej teściowa nadal w areszcie (WIDEO)

Jest akt oskarżenia w sprawie dzieciobójstwa w Witkowie koło Kamienia Krajeńskiego. Oskarżone to matka dziecka oraz jej teściowa. Młodszej z kobiet Prokuratura Rejonowa w Tucholi postawiła zarzut dzieciobójstwa, starszej pomocnictwa w zabójstwie. Obydwie kobiety nadal przebywają w areszcie. 

Do tragedii doszło w lipcu ubiegłego roku. 30-latka urodziła w domu dziewczynkę. Tuż po akcji porodowej miała gwałtownie ją udusić. Jak informuje prokuratura, Natalia Z. owinęła wokół szyi noworodka prześcieradło, co doprowadziło do cofnięcia się wód płodowych do płuc dziecka. Kobieta usłyszała zarzut dzieciobójstwa za co grozi jej kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 

Zarzut pomocnictwa w zabójstwie usłyszała też teściowa kobiety, która miała udzielić matce dziecka rad, jak doprowadzić do śmierci dziewczynki. Barbarze G. grozi kara od 8 lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło: kanal10

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony